Aranżując domowe wnętrza warto zagospodarowywać przestrzeń dokładnie tak, jak byśmy chcieli

Bez oglądania się na aktualne trendy czy upodobania innych osób, nawet jeśli osoby te z nami mieszkają

lustro łazienkowe
Napisał: CORTINA
Na podstawie: CORTINA
Aktualnie zaaranżować na przykład domową łazienkę nie jest problem, gdyż na rynku dostępnych jest zarówno wiele produktów, jakie możemy do danej aranżacji wykorzystać, jak i wiele firm, które są gotowe dla nas naszą łazienkę zaprojektować i pomóc ją urządzić.


W praktyce jednak niezależnie od tego z jak urozmaiconym asortymentem będziemy mieć do czynienia, czy z iloma specjalistami nie będziemy współpracować, ważne jest przede wszystkim to, jak my sami chcemy, aby czy to łazienka, czy też reszta wnętrz w naszym domu się prezentowały. To my powinniśmy się w nich doskonale czuć, dlatego powinniśmy ruszyć wyobraźnią i głębiej pomyśleć, w jakiego rodzaju przestrzeni chcemy żyć.
Oczywiście zawsze możemy się także kierować modą, jednak czy wtedy czegoś nie tracimy? A mianowicie tego osobliwego wystroju naszej łazienki, kuchni czy pokoju, który moglibyśmy stworzyć. To, że przykładowo obecnie w modzie jest minimalizm w urządzaniu wnętrz, nie oznacza, że należy ograniczać się w zakupie poszczególnych elementów wyposażenia, jeżeli ich w praktyce potrzebujemy lub się nam podobają. Tym samym, możemy oczywiście wybrać przykładowo klasyczne lustra łazienkowe wrocław, ale tak samo warto wybrać lustra kryształowe wrocław, jeżeli w praktyce preferujemy ekstrawagancję czy raczej eleganckie wnętrza.

Dlaczego obawiamy się tego typu odważnych posunięć w przypadku aranżacji wnętrz? Na ogół obawiamy się tego, że z naszym gustem nie dopasujemy się do potrzeb i upodobań pozostałych mieszkańców, albo kiedy indziej boimy się reakcji naszych gości, jakim trudno sobie wyobrazić lustro z kryształów w niewielkiej łazience w bloku. Ale czy to raczej nie świadczy o okrojonej wyobraźni naszych gości? Czy jest to prawdziwy powód byśmy nie otaczali się przedmiotami i gadżetami, które rzeczywiście nam się podobają? Oczywiście nie. Nawet jeżeli współdzielimy mieszkanie z innymi osobami, nawet jeżeli każdy z mieszkańców ma odrębny gust, warto wydzielić przestrzeń dla każdego pomysłu, który pojawi się podczas urządzania pomieszczeń w domu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-11 16:16:53