October 2016 archive

W takim mieszkaniu mieszka się naprawdę wspaniale, również ty możesz zamieszkać w inteligentnym domu oraz radować się innowacyjnym systemem

inteligentny dom
Napisał: Brian Burger
Na podstawie: http://www.flickr.com
Budowa domu jednorodzinnego to prawdziwe wyznanie dla niejednej pary. Nie ma w tym nic dziwnego, bo dla każdego z nas jest to coś nowego, czego nigdy wcześniej nie robił. Wymagane będzie podjęcie wielu decyzji, jakich w późniejszym czasie nie będziemy potrafili zmienić. W związku z tym już dziś należy dogłębnie przemyśleć każdą rzecz, tak aby następnie niczego nie żałować. Nie ulega wątpliwości, iż nie będzie to łatwe, niemniej jednak powinniśmy się z tym zmierzyć jak najszybciej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-27 08:44:41

Jakie rodzaje urządzeń stosuje się do grzania domów, plusy pieców z podajnikami tłokowymi.

Kocioł na miał
Napisał: Krzysztof Lis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mieszkańcy bloków i wielorodzinnych domów najczęściej będą mieli problem z ogrzewaniem rozwiązany, ponieważ jest do ich lokali dociągnięte ogrzewanie z sieci ciepłowniczej lub w budynku znajduje się kotłownia. Lecz właściciele prywatnych domów muszą już samodzielnie przypilnować tego, aby w zimie było ciepło.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-25 14:03:44

Rolety materiałowe - eleganckie, atrakcyjne oraz efektywne

rolety i żaluzje
Napisał: Franc Gardiner
Na podstawie: Franc Gardiner
Pogoda na dworze robi się coraz piękniejsza, słońce jasno świeci i wpada do wnętrza naszego domu. Niestety sytuacja ta posiada nie tylko plusy, lecz również wady – wnętrza momentalnie się nagrzewają, zapewniając nam odczuwalny dyskomfort. Istnieje wiele rozwiązań tego problemu, do najpopularniejszych należą jednakże żaluzje i rolety zewnętrzne. Która z tych możliwości jest bardziej optymalna?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-24 12:23:47

Kupujemy meble do mieszkania – które okażą się najwłaściwsze?

Krzesło tapicerowane
Napisał: Jadik
Na podstawie: Jadik
Jak odpowiednio przyszykować miejsce do jedzenia?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-21 15:19:50

Jak spowodować, aby Twoje dzieci mogły beztrosko bawić się w Waszym ogrodzie? To proste!

Domek z drewna
Napisał: GEISSER Sp. z o.o.
Na podstawie: http://www.geisser.pl
Magiczny ogród marzy się wielu posiadaczom działki wokół domu i faktycznie wielu osobom z biegiem lat udaje się stworzyć faktycznie niebanalną przestrzeń, zasadzając okazałą roślinność i wykorzystując inne elementy ogrodowej architektury. Czy jednak taki magiczny ogród możliwy jest do stworzenia dopiero po wielu miesiącach? Czy potrzebujemy czekać wiele lat nim krajobraz wokół domu będzie przypominać ten, o jakim marzymy? Rzecz jasna, nie. Aktualnie proponowane są na tyle pożyteczne i funkcjonalne rozwiązania, że możemy zaaranżować piękny ogród w naprawdę niedługim czasie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-19 14:52:48

Oświetlenie w aranżacji wnętrz i dekoracje - w jakich miejscach szukać atrakcyjnych modeli?

mieszkanie - tableau
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pastelowe barwy kojarzące się z wiosenną świeżością, zimowym orzeźwieniem oraz baśniowym klimatem rodem z marzeń zachwycają swoim nadzwyczajnym, dyskretnym urokiem. Korzystny wpływ stonowanych, przyjemnych w odbierze kolorów na nastrój człowieka obserwowany jest od wieków. Łagodne, harmonijnie łączące się z innymi barwami tony - obok walorów wizualnych - wyróżnia kojące działanie na ludzką psychikę. Te właściwości pasteli w dużej mierze zdecydowały o ich popularności w dziedzinie aranżowania wnętrz kreowanych z myślą o ich najmłodszych użytkownikach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-18 11:58:49

Świeże i zdrowe powietrze w biurze w zasięgu naszych możliwości

sklep - kadr
Napisał: Dawid Cedler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Właściwa wentylacja, czyli wymiana ”zużytego” powietrza na świeże, jakie dostarczane jest z zewnątrz, ma właściwy wpływ nie jedynie na samopoczucie, ale i zdrowie osób przebywających w budynku. Przy niesprawnej wentylacji może dojść do zawilgocenia obiektu, co w efekcie da rozwój grzybów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-14 14:08:52

Klimatyzacja w autobusach

Klimatyzacja
Napisał: Jackie Bese
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zaczynając budowę danego budynku trzeba zmierzyć się z mnóstwem zadań – trzeba bowiem zadbać o wiele detali. Wypada zadbać o wszelki detal, by później nie musieć przejmować się wadliwymi instalacjami, bowiem przy projektowaniu budynku to nie jego wygląd jest najbardziej istotny, ale przede wszystkim funkcjonalność, by mógł on poprawnie funkcjonować musi spełniać odpowiednie warunki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-14 14:04:52

Jak buduje się domy szkieletowe

dom szkieletowy
Budowa domu – o co przeważnie warto jest współcześnie zatroszczyć się w pierwszej kolejności, jeżeli pragnie się, żeby budynek oszczędzał energię?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-14 14:01:55

Czas na wymarzony dom

Wyposażenie do łazienki
Na podstawie: pixabay
Akcesoria gospodarstwa domowego to całkiem duży sektor rynku produktów domowych. Praktycznie w każdym sklepiku znajdziesz wszelki niezbędny produkt, poczynając od różnych pojemników, przez pokrowiec na szczoteczkę do zębów, aż po ściereczki do naczyń.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-12 16:11:52

Konstrukcja domu - wymagający i czasochłonny proces

Projekt domu
Napisał: Monier
Na podstawie: Monier
Aktualnie dom jest dla wielu osób bazą do prowadzenia statycznego funkcjonowania. Nie można ukryć, iż proces jego konstrukcji bywa długi i rozpoczyna się już na etapie projektowania, od jakiego uzależniony jest jego końcowy wygląd, a także dokładność realizacji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-12 16:07:56

Ochrona przed pożarem – które zagadnienia posiadają współcześnie istotne znaczenie?

Alarm pożarowy
Napisał: Ben Schumin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pożar niesie za sobą dużo zagrożeń, szczególnie jeśli nie zostanie w odpowiednim momencie zatrzymany. Ofiary kataklizmu mogą stracić nie tylko dorobek własnego życia, ale przede wszystkim, zdrowie, a czasami nawet życie. Nie należy się z tego powodu dziwić, że dzisiaj zaprojektowano sporo rozwiązań, których przeznaczeniem jest ochrona przed pożarem albo rzeczywiście jak najszybsze zaalarmowanie o jego wznieceniu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-12 15:30:54

Co może mieć ogromne znaczenie podczas wyboru lokum? Na co będziemy zwracać największą uwagę w czasie kupna mieszkania czy lokalu użytkowego?

Deweloper - mieszkania na sprzedaż
Napisał: Simon James
Na podstawie: http://www.flickr.com
Szukanie odpowiedniego lokum zarówno usługowego, jak i mieszkaniowego to wcale nie jest błahe zadanie. Musimy poświęcić temu zajęciu mnóstwo czasu, gdyż decyzji z reguły będziemy dokonywać na długi okres czasu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-12 14:13:54

Aranżując domowe wnętrza warto zagospodarowywać przestrzeń dokładnie tak, jak byśmy chcieli

lustro łazienkowe
Napisał: CORTINA
Na podstawie: CORTINA
Bez oglądania się na dominującą modę czy upodobania innych osób, nawet jeśli osoby te z nami mieszkają

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-11 16:16:53

Sprawdź, jak będziesz mogła urządzić swój dom

mieszkanie - tableau
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przeprowadzka do nowego domu to zawsze ogromny stres. Nie dość, że zmieniamy pomieszczenie zamieszkania, środowisko, do którego byliśmy przyzwyczajeni, to równocześnie musimy już zaraz przyzwyczajać się do kolejnych ludzi i do nowych miejsc. Powinniśmy to rzecz jasna lekceważyć, lecz powiedzmy sobie szczerze: nikt nie ma skóry słonia, zarówno więc choćbyśmy twierdzili, że to zupełnie normalne, będzie miało wpływ na nas to wydarzenie w sposób szczególny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-11 12:50:55

W jaki sposób zmniejszyć rachunki za energię elektryczną

Gniazdko elektryczne
Napisał: Dushan Hanuska
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nikt z nas nie lubi wydawać niepotrzebnie pieniędzy, a duże opłaty za energię elektryczną mogą niemiło zaskoczyć. Warto jednak zastanowić się czy wynikają one z kosztów energii elektrycznej, czy może z nieświadomego powiększania rachunków przez nas samych. Pozostawianie włączonych kilku przyrządów jednocześnie np. odkurzacza, radioodbiornika bądź komputera to jeden z przykładów niepotrzebnego zużycia prądu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-10 15:45:55

Z jakich powodów upominki i gadżety reklamowe cały czas się cieszą wysoką skutecznością, jak je należy wybierać.

firma - rzut
Napisał: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przy wielu firmach skuteczną metodą utrwalania wizerunku i promocji są różnego rodzaju gadżety reklamowe, rozdawane aktualny i potencjalnym odbiorcom. Jak widać po licznych badaniach, nadal są one bardzo skuteczne, przez co są chętnie wybierane przez osoby odpowiedzialne za kreowanie wizerunku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-10 15:44:57

Oświetlenie czterech ścian jest bardzo ważne - zdecyduj się na kinkiety w przedpokoju i lampy wiszące w kuchni

Lampka na biurko
Napisał: andTradition
Na podstawie: Stereodesign.pl
Aktualnie gro ludzi coraz chętniej spędza wolny czas na łonie przyrody. Jest to dla nich szansa odpoczynku od miejskiego hałasu i powszedniego pośpiechu. Coraz więcej też znajduje własną pasję w ogrodnictwie i komponowaniu ślicznych kompozycji z kwiatów i innego rodzaju roślin.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-10 15:30:54

Najpopularniejsze tendencje teraźniejszych czasów jeśli mowa o sektorze materiałów budowlanych

wnętrze - tableau
Napisał: uroczysko.net.pl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aranżując kuchnie rozmyślamy, który gatunek blatu zakupić. W sprzedaży znajdzie się ogromny wybór różnych gatunków blatów do kuchni. Wyróżniają się one przede wszystkim materiałem, z jakiego zostały wyprodukowane. Przekłada się to na ich cenę, trwałość oraz wizerunek. Jakie blaty znaleźć można w polskich sklepach?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-10 14:04:55

Jak zagwarantować bezpieczeństwo pracowników w zakładzie pracy? O jakiego typu kwestiach obowiązkowo trzeba pamiętać?

Dom
Napisał: Bruk-Bet®
Na podstawie: Bruk-Bet®
Czy już wiemy jakie schody pragniemy mieć zainstalowane?
Pomieszczenia powinny być jak najbardziej przypasowane do pracowników, w zależności od typu świadczonych przez nich zadań oraz liczy pracowników. W pomieszczeniach warto zagwarantować optymalne oświetlenie, właściwą temperaturę i wymianę powietrza. Pracodawca musi jednocześnie zadbać o prawidłowe zabezpieczenie takich miejsc przed wilgocią czy niezbyt korzystnymi warunkami cieplnymi, jak przykładowo nasłonecznienie. Obowiązkowe są elementy, po jakich się przemieszczamy, przykładowo kraty pomostowe, które oferują całkowite bezpieczeństwo.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-07 14:24:01

Wraz z roletami lub żaluzjami możesz projektować swe okna, będą nie tylko ładne, lecz także funkcjonalne

Naprawa rolet
Napisał: VELUX
Na podstawie: VELUX
Gdy przystępujemy do budowy domu lub jego remontu, wówczas jest parę elementów, których nie może w nim zabraknąć, a które będą decydowały o tym, jak się będzie nam w nim mieszkało a także o licznych innych tym pokrewnych rzeczach. Na pewno musimy zamontować w nim niezmiernie dobre drzwi i okna, które nie tylko będą wpuszczały do pomieszczeń odpowiednią ilość światła, ale także będą niesłychanie niezrażone przed zwiewaniem ciepła w okresie zimowym i przed przedostawaniem się do wnętrza zbytniej dawki hałasu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-07 11:53:01

Czy zainteresuje nas koparki wynajem Warszawa to idealne do tego miejsce. Mamy szansę zorganizować koparki wynajem Warszawa ma tu dużo ofert

Koparko-ładowarka
Napisał: Martin Kramer
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z których sprzętów na budowie korzystamy?
Zaglądając na teren budowy, możemy zauważyć wiele przeróżnych urządzeń, bez których wykonywanie niektórych prac byłoby nierealne, lub przynajmniej trwałoby dużo dłużej. Dlatego właśnie trzeba zdawać sobie sprawę z tego, z których urządzeń nie możemy zrezygnować, ale także powinno się zastanowić, z których będziemy korzystać calutki czas, a które będą nam konieczne tylko co jakiś czas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-07 11:49:58

Które kryteria przy kupnie domu są najważniejsze?

miasto - fotos
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kryteria wybierania mieszkań są w praktyce różne, zależnie od wieku, statusu społecznego, czy zasobności kieszeni. Na jakie ty zwracasz uwagę? Które są podstawowe?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-06 15:09:58

Aranżacja ogrodów to zajęcie niesłychanie kreatywne, warto zatem zaprojektować dla siebie urokliwe miejsce na posesji

Projektowanie ogrodów
Napisał: Liceth Celis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli pragniemy, żeby nasz ogród wyglądał okazale, to możemy wymyślić jakąś oryginalną aranżację. Już kilka niewielkich zmian może spowodować, że działka całkowicie się odmieni, a ogród nabierze niepowtarzalnego uroku. Wtedy na pewno bardzo chętnie będziemy w nim przesiadywać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-05 15:38:59

Mechanizacja produkcji - jaka jest rola maszyn w dzisiejszym świecie

maszyny budowlane
Na podstawie: pixabay.com
Produkcja zawsze wymaga różnorodnego rodzaju nadzoru. Na każdym etapie, kontrola jakości, wykonania, trwałości oraz spełnianych wytycznych to bardzo ważna rzecz. Im bardziej zaawansowany oraz wrażliwy wytwór, tym częstsza oraz bardziej szczegółowa musi być wspomniana kontrola, nie wspominając już o roli tej generalnej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-05 14:02:00

Techniki akumulacyjne używane w nowoczesnych kominkach

fotografia - dekoracje
Napisał: Jarosław Pocztarski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wielu z nas aranżując domowe wnętrza przywiązuje dużą uwagę do tego, aby wnętrza były jak najbardziej przytulne i wygodne. Tego rodzaju klimat można oczywiście wykreować na różne sposoby – przykładowo przez właściwie dobrane dekoracje, ozdoby, czy między innymi klimatyczne oświetlenie. Świetnym pomysłem jest natomiast także popularny już od dawna kominek, który warto zainstalować w domu, by poczuć ten wyjątkowy nastrój, jaki jest dzięki niemu możliwy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-04 10:12:00

Specjalistów od elektryki potrzebujmy nie jedynie wtedy, gdy wypali się nam żarówka

Elektryka - instalacje
Napisał: Kullez
Na podstawie: http://www.flickr.com
Elektryka to dziedzina, jaka związana jest z licznymi utrudnieniami. Czemu? Wykonanie sprawnej i – przede wszystkim – bezpiecznej instalacji elektrycznej jest całkiem trudne. Z tego powodu właśnie do tego rodzaju prac z reguły wynajmuje się specjalistę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-03 16:19:00

Urządzanie domu – jakie kwestie trzeba mieć przede wszystkim na uwadze

mieszkanie - selfie
Napisał: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przewidujesz nabycie kotła węglowego? Już w tej chwili musisz dowiedzieć się, jaki kocioł zaspokoi wszelkie Twoje wyczekiwania. W marketach uda nam się otrzymać tak naprawdę wiele różnorodnych modeli, jednakże każdy dom wymaga trochę innego układu ogrzewania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-03 11:16:00